Close
565 400 300
cart

Košík
obsahuje

0položek
0,00

Doprava

Zásilková služba

na CormenTOUR 2016 jsme mimo jiné představili novou zásilkovou službu pro distributory.

 

Kdykoliv potřebujete urychleně zaslat jakoukoliv zásilku přímo Vašemu zákazníkovi, můžete využít naše balicí centrum:

1, V případě využití systému B2B, objednávku zboží pro Vašeho koncového zákazníka zadejte v e-shopu B2B CORMEN zvlášť (jako samostatnou objednávku), do které nezapomeňte přidat také položku balíku dle odhadované očekávané hmotnosti (např. při nákupu 10 ks výrobku v obalu 1L je možné obvykle předpokládat hmotnost okolo 10 kg). Velmi nám to pomůže rozeznat objednávku pro zásilkovou službu proti obvyklé doobjednávce. Položky balíků jsou následující:

 

1, VXBAL010199       Balík malý (1 – 15 kg netto)                109 Kč

2, VXBAL020199       Balík střední (16 – 32 kg netto)          119 Kč

3, VXBAL030199       Balík velký (34 – 42 kg netto)             129 Kč

 

2, Po uskutečnění objednávky v B2B, zašlete automaticky generovaný potvrzovací e-mail, který jste obdrželi, na adresu objednavky@cormen.cz s informací, že se jedná o objednávku pro zásilkovou službu. Uveďte přesnou adresu dodání, jméno kontaktní osoby a její telefon a e-mail a přiložte dokumenty (nejlépe PDF), které chcete přidat do balíku (dodací list, faktura apod.). V současné době pracujeme na zjednodušení objednávky této služby přes B2B, aby bylo do budoucna pohodlnější a umožňovalo více zajímavých funkcí.

 

3, Při zasílání objednávky e-mailem přímo na objednavky@cormen.cz přidejte také informaci o tom, že chcete objednávku zaslat pomocí zásilkové služby a přiložte dodací list nebo fakturu (případně jiné dokumenty, které chcete vložit do balíku). Opět nám velmi usnadní orientaci skutečnost, pokud budou objednávky pro zásilkovou službu oddělené od obvyklé objednávky na pravidelný závoz.

 

4, Následně od nás obdržíte potvrzení objednávky s informacemi o objednaném zboží a konečné ceně za službu. Jakmile obdržíme písemný souhlas s potvrzením objednávky, můžeme zásilku nachystat pro vyzvednutí přepravní společností.

 

5, Každou takovou zásilku expedujeme následující den, a hned další den je zásilka doručována Vašemu zákazníkovi Vaším jménem po celé České Republice. To znamená, že objednávku samotnou doporučujeme provést s určitým časovým předstihem, abychom stihli vše včas připravit.

 

6, Cena této služby obsahuje balné v tzv plovoucím balíku a dopravné a je kalkulována tak aby přinesla úspory v nákladech na logistiku jak u nás tak ve Vaší společnosti. Pokud je zásilka v režimu ADR následující ceník se na ni nevztahuje a cena je stanovena individuálně. Více o ADR včetně seznamu položek, kterých se to bezprostředně týká najdete níže:

 

1, VXBAL010199       Balík malý (1 – 15 kg netto)              109 Kč

2, VXBAL020199       Balík střední (16 – 32 kg netto)        119 Kč

3, VXBAL030199       Balík velký (34 – 42 kg netto)          129 Kč

 

7, Pokud objednávka zboží váží více než 42 kg netto, pak se vyplatí poslat více balíků do celkové hmotnosti 80 kg (netto). Od 80 kg je výhodnější zabalit zboží na paletu a poslat jako kusovou zásilku, která se řídí následujícím ceníkem:

 

1, Paleta 1 (80 - 160 kg netto)                             250 Kč

2, Paleta 2 (161 - 320 kg netto)                           470 Kč

3, Paleta 3 (321 - 500 kg netto)                           570 Kč

4, Paleta 4 (501 - 700 kg netto)                           630 Kč

5, Paleta 5 (701 - 1300 kg netto)                         650 Kč

 

Paleta je vratný obal a existují dvě možností jak v rámci této zásilkové služby postupovat:

1, Příjemce paletu nevrací - paleta je účtována standardním způsobem jako v případě obvyklého závozu, pokud máte se společností CORMEN s.r.o. dohodnuté paletové konto, je paleta zaznamenána stejně jako u závozů k Vám. Věc vyrovnání za paletu vychází z dohody mezi Vámi a Vaším koncovým zákazníkem (buď vrácení palety při Vašem následujícím obvyklém dodání zboží, nebo úhradou zákazníka na Váš účet). Pokud jste se svým zákazníkem dohodnuti na úhradě za paletu, nezapomeňte ji přidat do faktury, kterou my budeme vkládat do zásilky.

 

2, Příjemce paletu vrátí při převzetí - v případě, že budete chtít využít této možnosti, nezapomeňte to, prosím, zdůraznit při objednání zásilkové služby. My pak už zajistíme, aby při převzetí zásilky řidič požadoval vrácení adekvátního počtu palet, které pak budou připsány na paletové konto společnosti CORMEN s.r.o. vedené u přepravce. Vám už zbývá jen dohodnout se zákazníkem, aby při dodání zboží měl připravené palety na vrácení řidiči.

 

Paletové konto společnosti CORMEN s.r.o. vedené u přepravce řeší zasílání na EUROpaletách (označených EUR) a tzv. půlpaletách, tedy paletách o rozměru 80 x 60 cm.

 

Režim ADR

Některé zásilky podléhají režimu ADR (přeprava nebezpečného zboží). Cena přepravy těchto zásilek se neřídí cenami uvedenými výše a je stanovena individuálně podle druhu ADR. Následující seznam obsahuje položky, které režimu přepravy ADR podléhají i v případě, že jsou zasílány samostaně (již 1 ks - pokud není uvedeno jinak) Podrobné informace o vlastnostech každého výrobku související s přepravou, najdete v bezpečnostním listě v bodě 14.

  

Veškeré dotazy rádi zodpovíme na telefonním čísle 565 400 300 nebo e-mailu: objednavky@cormen.cz.

 

Těšíme se, že budete využívat naši novou zásilkovou službu, která Vám usnadní dodávky zboží k zákazníkům.